P.H.U. "K&P"


Wystaw KomentarzWWW: https://k-p.com.pl/
Dodano: 2023-12-29
Telefon: 504 003 018
Miejscowość: Murowana Goślina
Adres: Konwaliowa 20
Kod pocztowy: 62-095


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Worki polipropylenowe - https://k-p.com.pl/

Firma K&P to rozpoznawalny w branży producent opakowań przeznaczonych dla rozmaitych produktów kosmetycznych, biurowych czy dekoracyjnych. Wśród dostępnych artykułów znajdują się uniwersalne worki polipropylenowe. Wyróżniają się one wytrzymałością i mogą mieć kontakt z żywnością. Podmiot może wyprodukować wersję odpowiednią do przechowywania żywności. Poza tym przedsiębiorcy mogą zamówić pudełka kosmetyczne różnej wielkości, opakowania przeźroczyste, typu doypack z oknem lub dostosowane do pakowania bombek choinkowych.

Wysoko wykwalifikowani fachowcy przygotują projekt i umieszczą na nim grafikę przesłaną przez klienta. Warto zaznaczyć, że nadruki są wykonywane metodą fleksograficzną, co gwarantuje estetyczny wygląd, intensywne kolory oraz wysoką trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę czy tłuszcz i olej.

Każdy, kto ceni najwyższą jakość, powinien wybrać to przedsiębiorstwo. Wszystkie zamówienia są realizowane terminowo. Dodatkowo zleceniodawcy mogą skorzystać z doradztwa.