Uni-logistics Sp. z o.o.


Wystaw KomentarzWWW: https://unilog.eu
Dodano: 2020-05-05
Telefon: 58 667 99 99
Miejscowość: Gdynia
Adres: Polska 19
Kod pocztowy: 81-339


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przewóz farmaceutyków

Obecnie większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie funkcjonowania bez możliwości przesyłania towarów do innych regionów kraju czy za granicę. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem cieszą się firmy oferujące usługi transportowe.

Firma Uni-logistics organizuje transport lotniczy, kolejowy, samochodowy oraz morski. Poza tym przedsiębiorstwo wynajmuje również nowoczesne kontenery, które zabezpieczą każdy rodzaj towaru. Przewóz farmaceutyków, żywności czy innych produktów, które wymagają określonej temperatury, nie stanowi problemu.

Warto zaznaczyć, że firma dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów, które są wyposażone w naczepy prądotwórcze, co zapewnia utrzymanie stałej temperatury we wnętrzu kontenerów. Poza tym podmiot korzysta z systemu HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo. Klienci mogą zawsze skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

Każdy przedsiębiorca, który chce mieć pewność, że towary wrażliwe trafią do odbiorców w dobrym stanie, powinien wybrać tę firmę.